Masz pytania? Zadzwoń: 888 999 343

FTTH – dostęp do Internetu nowej generacji

Jak już wiadomo, na włóknie światłowodowym praktycznie nie istnieją ograniczenia przepływności danych. Transfery ponad 2000Mbit/s dla tej technologi nie są żadną przeszkodą, dodatkowo można korzystać z telewizji cyfrowej HD, taniej telefonii internetowej oraz wideokonferencji . Pobieranie dużych plików i materiałów audio-video o wysokiej jakości też nie stanowi problemu. W przeciwieństwie do ofert innych sieci gdzie istnieją ograniczenia co do zasięgu i ilości przesyłanych danych na łączach opartych o sieć światłowodową nowej generacji nie ma takich ograniczeń.

Przewaga FTTH nad innymi technologiami

Światłowód (FTTH)

LTE

Internet radiowy

Internet mobilny

Łącze satelitarne

Warto zaznaczyć, iż na obecną chwilę, połączenia F T T H w naszym kraju to jeszcze rzadkość. Internet z wykorzystaniem światłowodu to nie tylko suche fakty technologiczne. Duże znaczenie ma również ekonomiczność i trwałość takiego połączenia.

Dzięki nowym technologiom, możemy zaoferować Państwu bardzo dobry wariant łącza nie różniący się cenowo od cen Internetu bezprzewodowego, czy kablowego miedzianego, a oferujący nieporównywalnie wyższe prędkości i lepsze parametry transmisji.

Planowane są taryfy internetowe dla klientów o przepustowościach do 100Mbit/s i więcej, a także całe pakiety usług (Internet, Telefon, Telewizja) w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez organizację Fiber to the Home Council Europe promującego tą technologię:

Po co nam światłowód w domu? Co zyskamy na dostępie do internetu o bardzo dużej szybkości?

Głównym powodem korzystania z Internetu od zawsze była rozrywka. To ona napędzała nasze potrzeby bycia w sieci online. Jeśli dodamy do tego wszystkie aspekty związane z pracą, prowadzeniem biznesu, komunikacją czy edukacją okaże się, że Internet jest w naszym życiu niezbędny. Wraz z postępem technologicznym, nasze potrzeby zaczęły się zwiększać w szybkim tempie.

Teraz chcemy oglądać telewizję przez Internet i to w jakości HD, grać online w sieci, nagrywać i wypożyczać filmy, prowadzić tanie i długie rozmowy telefoniczne, monitorować zdalnie firmę czy mieszkanie, itp. Niejednokrotnie zdarza się tak, że większość tych rzeczy dzieje się jednocześnie. Wtedy bardzo często pojawiają się problemy…

Dzięki zastosowanej technologii i doprowadzając światłowód do Państwa domu ściągnięcie filmu w jakości HD może trwać zaledwie kilka chwil, nawet jeśli w tym czasie prowadzona jest wideokonferencja, gra online czy podgląd zdalnego monitoringu. Wideo połączenia odbywają się w czasie rzeczywistym, rozmowy nie są przerywane, a podczas oglądania filmu online i przeglądu monitoringu nie występują żadne opóźnienia.

ZALETY TECHNOLOGII ŚWIATŁOWODOWEJ (F T T H):

  • bardzo bezpieczna sieć nowej generacji,
  • do domu każdego klienta doprowadzone jest włókno światłowodowe,
  • NAJSZYBSZE dostępne medium transmisyjne na świecie,
  • superszybki i niezawodny dostęp do INTERNETU z gwarancją prędkości łącza,
  • BRAK LIMITÓW pobierania i wysyłania danych,- możliwość oglądania TELEWIZJI w wysokiej rozdzielczości oraz w 3D
  • rozmowy przez TELEFON z możliwością prowadzenia wideokonferencji w jakości cyfrowej,
  • niezawodność i bezawaryjność każdej z dostarczanych usług,
  • odporność światłowodów na zakłócenia elektromagnetyczne, emitowane np. przez wyładowania atmosferyczne czy inne urządzenia elektroniczne,
  • zwiększenie atrakcyjności i ceny nieruchomości posiadającej dostęp do światłowodu.

F T T H (światłowód do domu) to najnowocześniejsze na świecie rozwiązanie, które otwiera nowe, praktycznie nie ograniczone możliwości w zakresie świadczenia usług telekomunikacyjnych.